Bilici Karot
7/24 İletişim +90 541 783 41 06
MENÜ

Beton Delme, Kesme, Kırma

Teklif Al
Beton Delme, Kesme, Kırma

Beton Delme Ankara

Beton delme Ankara, elektrikli ve hidrolik karot makineleri ile yapılmakta olup; istenilen çapta tesisat yeri açılımı, doğal gaz yerleri ve geniş çaplı açılımlar yapmak mümkündür.

Ø500mm çapında, 10m derinliğe kadar beton delme işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca hasar görmüş binalardan karot makinesi ile numune alınmaktadır.

Darbesiz, sessiz, pislik bırakmadan (düşey, dikey, yatay) istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, yerde, balkonda, çatıda, en uç köşelerde dahi her türlü açılım ve tadilatı yaptırmak için en uygun ve kaliteli sistemdir.

Bu teknolojiyi müşterilerimize, zaman ve yer gözetmeksizin Türkiye'nin her yerine profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla kullanmaktayız.

Geniş servis ekiplerimizle iş akışınıza daha çok kalite ve hız katarak aynı zamanda verimi de arttırmanın farkını firmamızla yaşayabilirsiniz.

Beton Kesme Ankara

Hidrolik kesim makinesi ile düşeyde ve yatayda her türlü betonda, istenilen kalınlıkta kesim işleri yapılabilmektedir. Ayrıca kütlesel kesimlerde, hidrolik ve elektrikli tel kesme makineleri ile kesim yapmak mümkündür.

Kapı, pencere açılımı, parapet kesimi gibi her türlü donatılı betonda düzgün ve pürüzsüz kesme işleri, kullanılan son sistem makineler ve işinde uzman personelimiz ile kolaylıkla yapılabilmektedir.

  • Kapı, pencere açma ve genişletme,
  • Boşluk genişletme, kolon kesme,
  • Keserek duvar yıkımı, tavan ve taban açma,
  • Kiriş kesme, yol ve asfalt kesilmesi,
  • İhtiyaç duyulan kesim hizmetleriniz güvenlik ve sağlık göz önünde bulundurularak en uygun şekilde tarafımızca yapılmaktadır.

Beton Kırma Ankara

Beton kırma işlemleri betonun veya yapının onarılması, depreme karşı bina yıkımı gibi işlemlerde yapılmaktadır.

Beton kırma uygulaması yapılması gerektiren zamanlarda elektrikli, hidrolik, havalı ve ağır iş makineleri ile hizmetinizdeyiz. Beton kırma işlemi genellikle kesilen perde ve döşemeler in kesildikten sonra kırmak icin kullanılır.

Uzman ekibimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ankara ve bütün illerde hizmet vermekteyiz.

HakkımızdaBilici KarotKazım Karabekir Mahallesi, Şehit Mehmet Aslan Caddesi, 21/9 Etimesgut Ankara
+90 541 783 4106